Mandrex Bi-metaal SpeedXcut Gatzaag M42 45mm met adapter MHB4Q022B Ø22mm
Availability:
In stock
9.21
Full description
Press to skip carousel
Other products in the same categories
Slangenboor 8x235 mm.
14.45
Availability:
In stock
Bit VIERKANT.
1.95
Out of stock
Slangenboor 10x235 mm.
16.10
Slangenboor 6x235 mm.
8.95
Dopbit magnetisch 60 mm.  2 stuks in verpakking.
Out of stock
Verzinkboor 4mm + inbussleutel
Forstnerboor Ø18,00mm